Styrelsen

Ordförande
Niclas Björklund , klubbordförande tillika ordf. i bankommittén073-500 93 93niclasbjorklund@gmail.com
Ordinarie ledamöter
Hans Kers , vice ordf och kassör0705-202 658hans.kers@keland.se
Thomas Lundh , sekreterare och ordf. tävlingskommittén072-381 60 45tompalu@telia.com
Anders Kallur , ordf. marknadskommittén070-559 19 52a.kallur@telia.com
Lennart Karlsson, ledamot i bankommittén073-445 12 43leka.ing2@gmail.com
Mats Blom , kontaktperson för oldboyskommittén070-572 14 41blom.m@telia.com
Christer Gellerstam , ordf. miljökommittén070-292 32 81christer@gellerstam.se
Suppleanter
Johanna Nyström 070-240 45 93m.johanna.nystrom@gmail.com
Camilla Berg , ordf. medlemskommittén070-382 05 17camilla671@live.se
Ewa Karles , kontaktperson för damkommittén070-285 33 37ewakarles@hotmail.com
Adjungerad till styrelsen
Magnus Eriksson , klubbchef. 0248-510 30info@rattviksgk.se
Magnus Ahlgren , golfpro070-858 40 62magnus.ahlgren@telia.com
Mats Ljunggren , greenkeeper070-567 98 49banan@rattviksgk.se
Revisorer
Inger Nordin, ordinarie070-378 00 99tienna45@gmail.com
Stig Steenberg, ordinarie070-555 50 05stig.steenberg@gmail.com
Leif Lundin, suppleant070-559 37 46leif@lundins.eu
Valberedning
Eva Hindriks, sammankallande073-688 07 12eva.hindriks@telia.com
Benny Nyström073-037 84 84benny.nystrm@telia.com
Niclas Björklund073-500 93 93niclasbjorklund@gmail.com
Kontakta oss

Skicka gärna ett meddelande så återkommer vi så snart vi kan.

Inte läsbart? Byt text captcha txt

Start typing and press Enter to search