rttvik-8

Bild ovan på ordförande Niclas Björklund. Bild tagen av Martin Lindström på tidningen Dalademokraten.

Styrelsen

Nästa styrelsemöte:

DatumTidPlats
8 januarikl. 19.00Konferenssalen ovanpå kansliet

Ordförande
Niclas Björklund , klubbordförande 073-500 93 93niclasbjorklund@gmail.com
Ordinarie ledamöter
Hans Kers , kassör0705-202 658hans.kers@keland.se
Thomas Lundh , sekreterare och ordf. tävlingskommittén072-381 60 45tompalu@telia.com
Anders Kallur, vice ordf och ordf. marknadskommittén070-559 19 52a.kallur@telia.com
Niklas Fredriksson070-287 82 86niklas8850@hotmail.com
Mats Blom , kontaktperson för 55+ herrar070-572 14 41blom.m@telia.com
Christer Gellerstam , ordf. miljökommittén070-292 32 81christer@gellerstam.se
Suppleanter
Inger Karlsson070-570 93 88leka.ing2@gmail.com
Anci Wadman010-459 03 21anci.wadman@dalaidrotten.se
Ewa Karles , kontaktperson för 55+ damer070-285 33 37ewakarles@hotmail.com
Adjungerad till styrelsen
Magnus Eriksson , klubbchef. 0248-510 30info@rattviksgk.se
Magnus Ahlgren , golfpro070-858 40 62magnus.ahlgren@telia.com
Mats Ljunggren , greenkeeper070-567 98 49banan@rattviksgk.se
Revisorer
Inger Nordin, ordinarie070-378 00 99tienna45@gmail.com
Stig Steenberg, ordinarie070-555 50 05stig.steenberg@gmail.com
Lisbeth Englund, suppleant070-398 61 23lisbeth.englund@me.com
Valberedning
Eva Hindriks, sammankallande073-688 07 12eva.hindriks@telia.com
Benny Nyström073-037 84 84benny.nystrm@telia.com
Niclas Björklund073-500 93 93niclasbjorklund@gmail.com

Start typing and press Enter to search