rttvik-8

Bild ovan på ordförande Niclas Björklund. Bild tagen av Martin Lindström på tidningen Dalademokraten.

Styrelsen

Nästa styrelsemöte:

DatumTidPlats
25 augustikl. 17.00Konferenssalen

Ordförande
Niclas Björklund , klubbordförande 073-500 93 93niclasbjorklund@gmail.com
Ordinarie ledamöter
Hans Kers , kassör0705-202 658hans.kers@keland.se
Thomas Lundh , sekreterare och ordf. tävlingskommittén072-381 60 45tompalu@telia.com
Anders Kallur, vice ordf och ordf. marknadskommittén070-559 19 52a.kallur@telia.com
Niklas Fredriksson070-287 82 86niklas8850@hotmail.com
Mats Blom , kontaktperson för 55+070-572 14 41blom.m@telia.com
Anci Wadman010-459 03 21ann-catrin.wadman@rfsisu.se
Suppleanter
Inger Karlsson070-570 93 88leka.ing2@gmail.com
Olof HansOls070-668 45 01olof.hansols@telia.com
Torsten Stööph070-495 32 61tstooph@gmail.com
Adjungerad till styrelsen
Magnus Eriksson , klubbchef. 0248-510 30info@rattviksgk.se
Magnus Ahlgren , golfpro070-858 40 62magnus.ahlgren@telia.com
Revisorer
Lisbeth Englund, ordinarie070-398 61 23lisbeth.englund@me.com
Stig Steenberg, ordinarie070-555 50 05stig.steenberg@gmail.com
Inger Nordin, suppleant070-378 00 99tienna45@gmail.com
Valberedning
Lisa Kallur070-225 78 53lisakallur@hotmail.com
Elisabet Piehl072-540 02 42elisabet.piehl@gmail.com
Niclas Björklund073-500 93 93niclasbjorklund@gmail.com

Start typing and press Enter to search